Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Autohit
Chci inzerovat
Vydáváme
magazíny

Vítejte na Autoprůvodci

Info

12.02.2010

Vítáme Vás na portálu Autoprůvodce.cz! V těchto dnech zahajujeme provoz nového webu, který sdružuje do jednoho celku internetovou tvář časopisů vydavatelství MOTOR-PRESSE BOHEMIA.

Na adrese www.autopruvodce.cz budete od nynějška nacházet novinky ze světa automobilů, testy nových vozů, reportáže z motoristických akcí a závodů nebo komentáře z dění okolo všeho, co má čtyři a více kol. Díky zázemí vydavatelství MOTOR-PRESSE BOHEMIA máme k dispozici mnoho a mnoho zajímavých materiálů, které, jak doufáme, vám zprostředkují nejen další informační nášup, ale i příjemně strávený čas.

Portál je nyní sice v pozdní fázi vývoje, nicméně stále ve stavu „beta“, a tak, prosím, omluvte prozatímní nedostatky; na mnoha věcech se právě teď pracuje. Pokud si všimnete jakékoli chyby nebo bugu, neváhejte, a skrze modul "Připomínky ke stránce" (na dolní liště) nás, prosím, informujte, co je špatně, nebo co byste si přáli změnit. Pomůžete nám tak k rychlejšímu posunu z fáze „v0.9“ do fáze „v1.0“.

Nadále budeme zprostředkovávat servis, který poskytovaly weby auto-motor-a-sport.cz, auto7.cz a lastauto.cz. Na autoprůvodci tak naleznete ankety, na které jste zvyklí, obsahy nových čísel nebo vybrané články z tištěných časopisů. Archivy periodik, které byly dosud dostupné na původních adresách, budou rovněž v nejbližší době konvertovány do aktuálního systému.

Na novém webu nabízíme také další uživatelský servis, a to ve formě fóra, poradny, soukromé inzerce nebo možnosti blogování. Chcete světu sdělit své dojmy nebo komentáře? Neváhejte, zaregistrujte se, a založte si svůj vlastní blog nebo se o své názory podělte ve veřejném fóru.

Děkujeme za pochopení a přejeme příjemné čtení (a koneckonců, i psaní…).

Nahoru

Komentáře

Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: