Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Autohit
Chci inzerovat
Vydáváme
magazíny

Video: Podívejte se na vyhlášení nejlepších aut roku 2017

Český trh

19.06.2017

Anketa Best Cars 2017 zná své vítěze. Vyhlášení proběhlo ve středu 31. května v originálních prostorách velkého sálu pražské Novoměstské radnice. V řadách hostů nechyběli zástupci žádné z významných automobilek. David Hurta, generální ředitel vydavatelství Mladá Fronta, v krátkém úvodním proslovu formálně oznámil převzetí titulů vydavatelství Motormedia Bohemia a nastínil ambiciózní plány Mladé Fronty v segmentu tištěných i online auto-moto titulů.

Pak už došlo na samotné vyhlášení výsledků po jednotlivých kategoriích. Záznam z akce si můžete pustit na přiloženém videu.

GGYRNaZXEJM

Mezinárodní anketa Best Cars, organizovaná Motor Presse Stuttgart a vydavatelstvím Mladá fronta, je největší svého druhu v Evropě. V ČR v ní každoročně prezentuje svůj názor několik tisíc českých respondentů, což je velmi slušný reprezentativní vzorek po-pulace. Díky stále se rozšiřující síti titulů se jí účastní už i čtenáři například v Číně nebo Latinské Americe. Cílem je ukázat, které modely podle názoru čtenářů nejlépe naplňují ideál z hlediska nabízené užitné hodnoty a ceny.

Nahoru

Komentáře

Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: