Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Autohit
Chci inzerovat
Vydáváme
magazíny

Pravidelná péče o automobil snižuje výdaje za pohonné hmoty i časté opravy

PR

25.05.2017

Motoristé z Moravy mají nyní jedinečnou příležitost využít nabídku auto moto služeb, které zahrnují například plnění klimatizace Ostrava, seřízení geometrie auta Ostrava a výhodné pojištění čelního skla. Pravidelná péče o automobil i náhlé nepříjemnosti jdou vyřešit bez problémů a zbytečných okolků díky sloučeným službám pojišťoven, autoservisů a zkušených pracovníků.

Autor:PRFoto:PR

Pojištění a výměna čelního skla výhodně na jednom místě

Pojištění čelního skla nestojí víc než několik stovek korun a je jen na každém jednotlivci, kterou z pojišťoven si vybere. Srovnávač cen pojistného a výše limitu pojistného plnění je k dispozici na webových stránkách vymena-celniho-skla.cz. Jednotlivé pojišťovny mají pojištění týkající se havárie, vandalismu, živelné události nebo jen náhlého poškození. Jiné zas pojišťují všechna skla, další se soustředí na skla s výjimkou střešního. Výměna čelního skla Ostrava je určena řidičům s poškozenými skly. Pro tyto potřeby se dá sjednat i pronájem náhradního vozidla, aby řidič nebyl limitován v osobním či pracovním životě během opravy a výměny skla.

Seznam kapitol

Pravidelné výměny klimatizace předcházejí komplikacím

Rovněž výměna klimatizace je důležitou součástí pravidelného pečování o automobil. Zkušení servismeni doporučují jednou ročně klimatizaci vydezinfikovat a doplnit chladivem. Celková výměna klimatizace není časově ani finančně náročný proces, a tak se pravidelná kontrola vyplatí zejména kvůli předcházení možným poruchám. Porouchaná klimatizace nebo mírná závada se dá vysledovat při běžném provozu auta. Klimatizace v dobrém stavu by se neměla samovolně vypínat a zapínat, ani zapáchat.

Seznam kapitol

Seřízení kol šetří platby za pohonné hmoty

Který řidič by nechtěl snížit spotřebu auta na co nejnižší částku. K tomu napomáhá i správně seřízená sbíhavost a náklon kol. Pro zajištění ideální geometrie kol není potřeba složité akce. Během několika málo minut se mechanici díky 3D vizuálu geometrie kol dozvědí, v jakém stavu kola jsou a seřídí je na požadované hodnoty. 3D geometrie kol by se měla podstupovat také jednou do roka. Nejenže se sníží spotřeba paliva, zvýší životnost pneumatik, ale zajistí se tím bezpečnost při ovládání a řízení vozu.

Seznam kapitol
Tagy: PR
Nahoru

Komentáře

Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: