Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Autohit
Chci inzerovat
Vydáváme
magazíny

Díky autopůjčovnám si zajezdíte třeba s Teslou

PR

02.01.2017

Ne každý má v garáži drahý vůz vhodný pro slavnostní chvíle, dodávku na přestěhování a prostorné auto, do nějž se celá rodina sbalí na dovolenou. Málokomu se také poštěstí zajezdit si s autem svých snů. Díky autopůjčovnám je to ovšem možné. Pronájem Ferrari či Tesly aspoň na den je dosažitelný pro každého.

Autor:PRFoto:Archiv

České autopůjčovny běžně navštěvují lidé, kteří si chtějí půjčit auto na dovolenou, stěhování či svatbu. Výjimkou ale nejsou ani zvědaví nadšenci plní touhy vyzkoušet si luxusní auto. Není na tom nic špatného, v autopůjčovně se vás na důvod zapůjčení ptát nebudou. Je jen vaše věc, jak auto využijete. Takový voucher na den ve vysněném autě je také velmi pěkným dárkem.

I česká nabídka je bohatá

Většina autopůjčoven disponuje vozy všeho druhu – luxusními, užitkovými, úspornými a dalšími automobily, a tak téměř všude najdete pěkné auto, o kterém mnoho mužů sní. Někde je nabídka bohatší, například pražská půjčovna Sixt má v sortimentu opravdu mnoho aut značky Mercedes-Benz. Jinde objevíte třeba sporťáky se stahovací střechou, BMW nebo hybridní vůz. A věřte tomu nebo ne, zajezdit si můžete klidně i s vypůjčenou Teslou.

Seznam kapitol

V zahraničí si zajezdíte se špičkovými vozy

Mnoho lidí si půjčuje automobily v zahraničí. Je to praktické, pokud se do cílové destinace dopravujete letecky a chcete mít možnost nezávisle se pohybovat. Co takhle spojit příští dovolenou s návštěvou města, kde si vypůjčíte káru, která opravdu stojí za to? Třeba autopůjčovna Hertz působící v desítkách zemí má už několik let v nabídce elektromobily Tesla. Chcete-li si snový inteligentní vůz od Elona Muska vyzkoušet, naplánujte si dovolenou například v Los Angeles či San Franciscu.

Seznam kapitol

Jak si vybrat a zarezervovat auto v zahraničí

Ať už máte či nemáte zkušenosti s autopůjčovnami v ČR, vypůjčení vozu v zahraničí se bát nemusíte. Jednoduše to jde přes portál www.levnaautopujcovna.cz, který shromažďuje více než 1500 půjčoven z celého světa. Snaží se najít nejvhodnější ceny a podle zadaných kritérií se snadno dopátráte k hledanému vozu. Rezervace probíhá přímo přes portál, který také zaručuje nonstop servis a pojištění.

Takže úkol na následující období je jasný. Vypátrejte, v jakých městech si budete moct půjčit nejlepší auto, a podle toho se snažte rodině vnutit dovolenkovou destinaci. Nebo si vyberete vůz v Česku?

Seznam kapitol
Nahoru

Komentáře

Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: