Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Autohit
Chci inzerovat
Vydáváme
magazíny

Tenhle ukradený Nissan strávil pod vodou 28 let. Po letech vypadá děsivě

News

31.10.2016

V americké řece Merrimack River ve státě Massachusetts v USA se našla zajímavá kuriozita. Tamní potapěči tam našli a vytáhli 28 let pohřešovaný Nissan Sentra.

Ten má datum výroby rok 1986 a již tehdy v tom samém roce byl vůz odcizen neznámým zlodějem. Až nyní, když se v řece konalo čistění v rámci projektu Clean River, našli potápěči něco, co asi vážně nečekali.

Díky následnému projetí policejní databází se skrze VIN kód vozidla podařilo zjistit, že po tomto autě je vyhlášeno pátrání. Nikdo ale netušil, že to bude již od roku 1988, tedy od data, kdy se tohle auto prodávalo naprosto nové. Jeho majitel ale asi nebude mít radost z toho, jak jeho Nissan vypadá.

Však se na to koukněte sami na přiloženém videu. To ukazuje, jak je vůz v devastujícím stavu a ani jeho díly nebudou nejspíše k dalšímu použití. A mimochodem, v rámci projektu se v řece údajně nachází dalších dvace aut. To je celkem dost a jsme sami zvědavi, co všechno za "poklady" se čtyřmi koly ještě potapěči vyloví.

A09K1b-pQaY

Nahoru

Komentáře

Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: