Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Autohit
Chci inzerovat
Vydáváme
magazíny

A je to tady. Růžovoučký Bentley Bentayga našel svého prvního majitele

News

26.10.2016

Prozatímní nejrychlejší SUV planety, kterým je Bentley Bentayga sbírá jeden úspěch za druhým. Co na tom, že bude nabízen i s naftovým motorem, první zájemci o vůz jej už mají v garáži a jak to vypadá, s barvou karoserie si moc starostí nedělají.

Co na tom, že Bentley nabízí skoro až extrémně širokou paletu laků karoserie. Někdo chce být zkrátka výstřední a podle toho to pak vypadá. Ideální ukázkou extravagance je tento před pár dny zachycený exemplář v růžovém laku.

Ten nese oficiální označení Passion Pink,  což je v překladu něco jako „vášnivě růžová”. A ačkoliv nevíme, zda je majitelem žena nebo muž, tak či tak se jedná o hodně zajímavou volbu. Tahle Bentayga se díky tomu stane nepřehlédnutelnou, a to kdekoliv, kde právě vůz pojede.

Auto na snímku bylo vyfoceno v Dubaji a nafotil jej pohotový chodec se jménem Jan Solanellas. My jen doufáme, že majitelem zapsaným na úřadě není muž. Kdyby totiž ano, pak by jej okolí mohlo osočovat, zda nemiluje stejné pohlaví. Za nás bychom ale zcela jistě volili jiný odstín karoserie, a to i v případě, že bychom Bentaygu koupili své ženě.

Nahoru

Komentáře

Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: