Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Autohit
Chci inzerovat
Vydáváme
magazíny

Provokovat řidiče náklaďáků se nevyplácí. Tohle je důkaz

News

24.10.2016

Už vás někdy vyprovokoval řidič kamionu tak, že jste si to s ním chtěli ručně vyřídit? Nebo to bylo naopak a jste řidičem tahače, který nemá daleko k tomu, aby nějaký drzý osobák vzteky odtlačil ze silnice? Právě druhý případ se stal v Malajsii.

Ačkoliv je video poměrně krátké, zachycuje něco, co se v celé Evropě jen tak nevidí. Dostupné zprávy hovoří o tom, že se oba řidiči na silnici z nějakého důvodu pohádali a modrý osobák začal nákladní vůz vybržďovat.

Co to následovalo potom, ale asi někoho nepřekvapí. Šofér náklaďáku se totiž naštval a to, co následovalo poté, vám ukáže následující odkaz na video. Najdete jej zde a upřímně, tohle byl vskutku povedený trest. Ano, byl i vcelku nebezpečný a tohle bychom rozhodně nedoporučovali provádět.

Těžký náklaďák před sebou hrne malý modrý hatchback a na videu je zachyceno jen pískání pneumatik a troubení zřejmě vyděšeného řidiče. Okolním řidičům se však tahle situace nelíbil a hned několik z nich se pokusilo řidiče nákláďáku uklidnit.

Objevily se i takové názory, že řidič kamionu prostě auto neviděl a proto jej tlačit takovou dobu před sebou. Jenže tomu by uvěřil asi jen málokdo. Další názory z řad veřejnosti zase prohlašovaly, že kamionu selhaly brzdy, což také nevypadá jako věruhodný fakt.

Tak či tak, tahle odplata řidiče kamionu se jen tak nevidí a je vcelku drsným způsobem, jak se řidiči malého osobáku pořádně "odvděčit". Řidič modrého auta si asi pro příště rozmyslí, zda bude provokovat některý z kamionů. Určitě by totiž nerad dopadl stejně, jako v tomto případě.

Nahoru

Komentáře

Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: