Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Autohit
Chci inzerovat
Vydáváme
magazíny

Dvojková Fabie skončila během sekundy na střeše. Co se stalo?

News

21.10.2016

Jak to dopadne, když řidič nedá přednost dalšímu na parkovišti uprostřed sídliště? Kde kdo by asi netipoval, že jeden z vozů může skončit i na střeše.

Přesně tohle se stalo řidiči šedé Škody Fabia druhé generace, který nedal přednost na sídlišti v Rusku. Jednalo se o situaci, kdy měl dát řidič škodovky klasickou přednost zprava, jenže to neudělal. Je dost možné, řidič měl ztíženou viditelnost skrze blízko stojící žlutou dodávku, jenže jeho rychlost také nebyla zrovna nejmenší.

To co se stalo potom pak asi nepotřebuje větší komentář. Zprava se blížil k místu budoucí nehody řidič starší generace VW Passat a i přes všechnu snahu včas zabrzdit naboural z boku rychle jedoucí Fabii.

Následný boční náraz do Fabie však způsobil něco, co asi posádka obou aut nečekala. Fabie se totiž následně otočila na střechu. A jelikož druhé generace Fabie má úzkou a vysokou stavbu karoserie, není moc velkým překvapením, že Fabie skončila tak, jak skončila.

Štěstím je, že posádka škodovky podle videa vylezla bez viditelných zranění a samotné škody by neměly být tak velké. Díky bohu, že nebyl zraněn ani řidič Volkswagenu Passat. Přiložené video je ale dost dobrou ukázkou, proč dávat přednost zprava v případě, že se pohybujete na úseku bez označení, kde je hlavní a vedlejší.

h_ukDjzU1xM

Nahoru

Komentáře

Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: