Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Autohit
Chci inzerovat
Vydáváme
magazíny

Tenhle řidič dokázal, že driftovat se dá i s předokolkou

News

17.10.2016

Jet se projet na okruh Nürburgring je pro každého většinou velkou dávkou adrenalinu, která ale ne vždy končí tak, jak si dotyčný řidič plánuje.

Svoje by mohl vyprávět tento majitel bílého Renaultu Mégane RS poslední generace, který si nedobrovolně zahrál na majitele BMW. Vše se stalo před zatáčkou Adenauer Forst, kam se většinou najíždí v celkem vysoké rychlosti. A jelikož jde zde celkem mírná pravotočivá zatáčka, ne každý zde jede úplně v klidu.

A právě tohle byla chyba, která se málem řidiči Méganu RS vymstila. Při brzdění jej začala předbíhat odlehčená záď a následné rovnání smyku se proměnilo v situaci, za kterou by byly rádi někteří majitelé zadokolek. Řidič měl nejspíše opravdu plné ruce práce a jeho pozadí zcela určitě nezůstalo neopoceno.

Z jednoho smyku se totiž přenesl do druhého, na silnici udělal efektní čtyři stopy od pneumatik a v jednu chvíli si užíval krásné jízdy bokem. Dost přitom pochybujeme o tom, že celá událost byla způsobena úmyslně, protože stačilo málo a z jeho vozu byla hromada šrotu.

yK4eALTY3hI

Nahoru

Komentáře

Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: