Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Autohit
Chci inzerovat
Vydáváme
magazíny

Mercedes už pilně testuje nové géčko. Tvar krabice bude stále přítomen

Představení

14.10.2016

Soudobý konkurent již nevyráběného Land Roveru Defender s názvem Mercedes-Benz G se na nás chystá v nové generaci. Jeho snímky se podařilo před pár dny nafotit díky špionážním fotografům a nechybí ani video.

Géčko od Mercedesu ale nepřijde v nové generaci, nýbrž se chystá jen velký facelift. Ten dorazí nejpozději v roce 2018, ovšem vůz prý nabídne tolik změn, že nebude mít daleko k nové generaci. Auto ponese stále kódové označení W463 a jak to vypadá, stále máme čekat tvar karoserie alá krabice.

Karoserie vozu obalená kamufláží tak vlastně vůbec není potřeba, protože tvar a rysy vozu jsou zkrátka nezatajitelné. Především u čelních partií však dojde k některým změnám, které se blíží bezpečnostním požadavkům na zvýšenou ochranu chodců.

YcdA_WWCIt8

Kromě nového vzhledu se má zlepšit technika, spotřeba a přepracovaná  bude i platforma. Ta dostane více hliníku, čímž se podaří srazit hmotnost auta o více než 200 kilogramů. Ve výbavě nemá chybět elektro-mechanický posilovač řízení, pod kapotou se pak ocitnou řadové šestiválce (benzinový o výkonu 360 a dieselový 300 koní)

Změny se dotknou i interiéru, kde bude jasná inspirace dříve uvedeným konceptem Ener-G-Force. V základní výbavě čekejte i celou řadu moderních systémů, takže nebude chybět například digitální přístrojový štít a nebo devítistupňová automatická převodovka. I v "nové " generaci máme počítat s ostrými verzemi AMG. Ty podle prodejních statistik tvoří polovinu prodejů.

Nahoru

Komentáře

Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: