Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Autohit
Chci inzerovat
Vydáváme
magazíny

Nordschleife je doslova semeništěm nehod. Svědčí o tom tohle video

News

12.10.2016

Slavný okruh Nordschleife je znám pro svou neskutečnou skladbu zatáček, povrchů a změny počasí během několika minut. A právě zde se odehrává i celkem velký počet nehod, z nichž některé jsou komické.

Moc často se ale nestává, že by jste havarovali přímo před vozem traťových komisařů. Tohle přesně se však povedlo řidiči stříbrného BMW 3 řady (E46). Ten zde nezvládl řízení a narazil do svodidel. Tím to ale neskončilo a následně se otočil přes střechu zpátky na kola. To vše pod dohledem traťových komisařů v za ním jedoucím Opelu s oranžovými majáky.

Díky tomu mohli komisaři okamžitě poskytnout posádce pomoc. Následně zajistit rychlý odtah vozu a to vše během několika minut. O něco divočejší pak byla další nehoda, ve které figurovalo Suzuki Swift Sport. To prý bylo půjčeno z půjčovny, která se zaměřuje na zápůjčky vozidel pro jízdy na Nurbugringu..

Jinak se ale Norsdchleife stává pohřebištěm snad všech možných aut. Kromě nedávno havarovaného BMW řady 3 E90 a Hyundaie Coupé zde bylo v nedávné minulosti zničeno několik Renaultů Mégane RS, přičemž všechny skončili na střeše v jedné zatáčce, a to nezávisle na sobě v průběhu jednoho týdne.

9S-rajLlaKY

yO-WAe3DUIg

Nahoru

Komentáře

Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: