Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Autohit
Chci inzerovat
Vydáváme
magazíny

Mercedes ukázal nový model. Pro vás přímo ale asi nebude

News

26.09.2016

Sportovní divize AMG automobilky Mercedes-Benz vytvořila něco, co se bude líbít vám i vašim dětem. Nový model z řady AMG totiž zaujme především vaše malé potomky.

Minulý víkend totiž byly v noci ze soboty na neděli zveřejněny fotky na oficiálním Instagramu Mercedesu dvě fotografie crossoveru. Ty ukazovaly, že se chystá něco nového a fanoušci by měli zbystřit. Jenže co se nestalo, premiéra na blížícím se autosalonu v Paříži bude zahrnovat něco, co asi nikdo v tu noc nečekal.

Jedná se totiž o malou kopii modelu GLC, která jen navíc šlapací. Zezadu sice autíčko trošku připomání kabriolet Range Roveru Evoque Cabrio, ale někde se ta inspirace brát musí, že... Fanoušci byly v tu noc u vytržení, jenže v neděli večer se na Instagramu objevila další fotka, která vše korunovala.

Na ní bylo celé autíčko nafoceno z boku. Mercedes pak prozradil, že se díváme na nový crossover pro nejmenší řidiče. Ano, šlapací crossover nečekal asi nikdo, ovšem původně se čekalo, že autíčko bude mít elektrický pohon. Od toho ale výrobce upustil, přeci jenom šlapadla jsou ještě o něco víc "ekologičtější".

A jak je to s cenovkou? To zatím výrobce neřekl. Vše se dozvíme za dva dny v Paříži, kde bude po boku malého crossoveru se šlapadly představen další model, kterým bude elektrická novinka se jménem ELC.

Nahoru

Komentáře

Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: