Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Autohit
Chci inzerovat
Vydáváme
magazíny

Opel se dal na sportovní notu. Představil zběsile rychle vypadající dodávku.

Představení

18.09.2016

Vždy, když se objeví dynamicky vypadající dodávka, hlavně podnikatelé s firmami na rozvoz všeho možného zbystří své smysly. Typickou ukázkou, jak přilákat pozornost veřejnosti, je Opel Vivaro s přílepkem Sport.

Nový dodávkový Opel nese obchodní označení Vivaro Sport a naživo bude odhalen již příští týden na veletrhu užitkových vozů v Hannoveru, kde se představí i jeho ceny a datum uvedení do prodeje. Oproti klasické verzi Vivara se v základu nachází 17palcová litá kola, která lze za příplatek potáhnout černým lakem.

Dále tu jsou černé nebo stříbrné pruhy karoserie, které jsou umístěny na kapotě, střeše a bocích. Edice Sport pak přidává do základu i přední mlhovky a LED světla pro denní svícení. V rámci hezčího designu a soukromí posádky nechybí ani zatmavená boční skla.

Specialitou Vivara Sport je odlišně uspořádaný zavazadlový prostor. Výbava auta obsahuje i multimediální systém, automatickou klimatizaci a pro případ potřeby se v nabídce ocitne i klasické provedení pro převoz nákladu. Pod kapotou vozu se ocitnou výhradně naftové motory s výkonem od 125 do 145 koní.

A právě zde se dostáváme k tomu, že i přes přívlastek Sport se na výkon motoru ani nesáhlo. To samé platí o podvozku, který není sportovnější, nýbrž klasický. Vlastně se tak jedná o pouhou stylovku, která chce zaujmout oko každého z nás, ale pod povrchem se nic nemění.

Nahoru

Komentáře

Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: