Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Autohit
Chci inzerovat
Vydáváme
magazíny

Fiat Panda dostal hromadu změn. My vám je všechny prozradíme

News

17.09.2016

Za pár dnů tady máme další ročník pařížského autosalonu a společně s tím se na povrch dostávají první novinky, které tam uvidíme naživo. Ukázkou toho je například omlazený Fiat Panda.

Už zvenku omlazenou Pandu poznáme podle bohatší palety barev karoserie. Přibyly zde totiž odstíny Amore Red a Colosseo Grey. Další změnou je fakt, že u 14palcových kol jsou nově odlišné středové krytky a o palec větší disky mají rovnou odlišný celý design.

Tím jsou změny zvenku u konce a je na čase se přesunout do kabiny. Tam se majitelé mohou těšit z nové grafiky přístrojového štítu, nového typu čalounění, které má lepší materiály a nové barvy. Oplastovaná verze Cross a praktičtější 4x4 pak v kabině vypadají mnohem drsněji.

Podstatnou novinkou je příchod multimediálního systému Uconnect. Ten nově spáruje váš mobilní telefon se systémem Apple nebo Android s funkcemi vozu. Pak už jen stačí přes displej mobilu ovládat hlasitost rádia, volit jednotlivé stanice, použít navigaci a nebo přehrávat hudbu. Praktickým doplňkem je i dobíjecí USB port ve spodní části palubní desky.

Aby toho nebylo málo, v interiéru se nachází zcela nový volant. Jeho ramena pak lze ozdobit dekorem se stříbrným nebo titanovým odstínem. V základu pak Panda 4x4 nabídne kůží obšitý volant, čímž jsme vlastně u konce změn v kabině.

Bohužel, kdo si myslel, že se udály změny i pod kapotou, bude zklamaný. Poslední novinkou tak je to, že vůz se díky faceliftu nevyšplhal s cenou nahoru. Ba naopak, na domácím italském trhu se omlazená Panda bude prodávat o tisíc Euro levněji a je otázkou, jakou cenovou politiku nasadí ostatní evropští dealeři.

Nahoru

Komentáře

Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: