Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Autohit
Chci inzerovat
Vydáváme
magazíny

Opel Karl dostal terénní "boty". V edici Rocks mu to náramně sluší

News

13.09.2016

Opel včera představil svůj model Karl v oplastované edici Rocks, která je podle svého názvu vhodná do lehčího terénu. My vám proto představíme, v čem všem je drsnější Karl jiný.

Základním prvkem je je vyšší světlá výška o 18 milimetrů a společně s tím nesmí chybět nové ochranné černé plasty vpředu a vzadu. Vše doplňují černé plastové lemy blatníků a odlišné boční prahy. Z fotografií jsou patrné i střešní ližiny a nová 15palcová litá kola ve dvoubarevném designu.

Nový charakter auta kromě designu zvýrazní také kabina. Ta dostala specifické látkové čalounění Favo a bude dostupné jen pro verzi Rocks. Společně s tím čekejme prahové lišty s nápisem edice a rádio R 300 nebo příplatkový systém R 4.0 IntelliLink se systémem Apple CarPlay a Android Auto.

Zatím není známo nic z motorové palety, takže zatím můžeme jen tipovat, jaké pohonné jednotky dostane oplastovaný Karl. Ve výbavě vozu pak nechybí například parkovací asistent, tempomat a systém řízení City Mod.

Více se pak dozvíme na blížícím se autosalonu v Paříži, kde se Opel Karl Rocks oficiálně představí veřejnosti. Auto má disponovat zavazadelníkem o objemu až 1 013 litrů, pěti místy k sezení a jak se dalo čekat, oproti standardnímu Karlovi dojde k navýšení základní cenovky.

Nahoru

Komentáře

Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: