Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Autohit
Chci inzerovat
Vydáváme
magazíny

Volkswagen Caddy Edition 35 je speciální edicí s bohatou výbavou a extra vzhledem

News

12.09.2016

Volkswagen Caddy je tady s námi již od roku 1982, což znamená 35 let produkce. Na základě toho tak VW vypustil novou speciální edici v pořadí již 4. generace Caddyho.

A jelikož příští měsíc proběhne v Hannoveru výstava užitkových automobilů, právě zde se rozhodl výrobce odprezentovat novou generaci velké dodávky Crafter. Vedle něho se pak ukáže také výroční edice Caddy ve verzi Edition 35. Prakticky se pak bude jednat o designově zpestřené provedení s bohatou výbavou.

Již dnes vám přitom můžeme ukázat podobu vozu, která byla prozrazena na oficiálních fotkách. Sněhově bílý lak karoserie je doplněn o černou střechu, vůz zdobí litá 17“ kola a černé kryty vnějších zpětných zrcátek. Posledním prvkem jsou decentní nápisy edice na bocích karoserie.

V kabině se pak v základu ocitne například kožené čalounění s kontrastním prošíváním, multifunkční kožený volant, LED diodové osvětlení interiéru a u verzí s převodovkou DSG se objeví pádla pro řazení pod volantem. V nabídce nesmí chybět jak osobní, tak skříňová verze, přičemž VW nabídne třináct kombinací motorů a převodovek.

Prakticky tak bude speciální Caddy dostupný se všemi motory, včetně verzí s pohonem všech kol a motorem 2.0 TDI o výkonu 90 kW (manuál) a 110 kW (automat DSG). Zaujal vás nováček a ptáte se na cenu? Oslavná verze Edition 35 vychází z výbavy Comfortline a již do letošního listopadu si ji budete moci objednat za zákkladní částku 18 750 eur.

Za zmíněnou sumu peněz dostane zákazník skříňovou verzi s benzinovým motorem 1.2 TSI o výkonu 62 kW. Naproti tomu nejlevnější osobní provedení přijde s motorem 1.0 TSI (75 kW) na 22 455 eur. První vyrobené a prodané exempláře se pak do rukou majitelů dostanou příští rok v únoru.

Nahoru

Komentáře

Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: