Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Autohit
Chci inzerovat
Vydáváme
magazíny

Jaguar F-Type S přijde pro modelový rok 2017 s velkými změnami

Představení

23.08.2016

Nový Jaguar F-Type se nám poprvé ukázal na autosalonu v Paříži už před čtyřmi lety. Je tak nasnadě, aby přišel jeho facelift, o kterém vám dnes povíme podrobnější informace.

R7bcXJrnKFg

Ten přijde až příští rok, jenže už dnes můžeme vidět na Severní smyčce maskované prototypy, které ledacos naznačují. Zmodernizovaný F-Type totiž nabídne nové čelní světlomety s LED diodami pro denní svícení. Mimo to je v plánu modernější čelní maska a odlišné vstupy vzduchu v předním nárazníku.

Celá karoserie přijde s drobnými retušemi, jenž vylepší aerodynamiku. Důležitým aspektem nového F-Type se má stát úbytek na váze. Současné provedení je až nestoudně těžké, což se za rok změní. Mělo by se použít více hliníku a nové technologie, které srazí hmotnost o několik desítek kilogramů.

Otázkou je, co se objeví pod kapotou. Počítat můžeme s přítomností nového dvoulitrového čtyřválce a také benzinového agregátu z rodiny Ingenium. Video přiložené výše, zachycuje omlazený prototyp, který ale má stále přeplňovaný šestiválec. I nadále se počítá s tím, že vrcholem bude benzinový osmiválec, u nějž možná lehce naroste výkon.

Lehkými retušemi projde i interiér. Zapracovat by se mělo na palubním systému, materiálech a také výbavě. Tak či tak, vypadá to, že se máme na co těšit. Na další informace si však musíme nějaký ten čas počkat.

Nahoru

Komentáře

Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: