Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Autohit
Chci inzerovat
Vydáváme
magazíny

Žena bleskurychle zničila nový Mercedes-Benz GLE. Příčina nehody je komická

News

23.08.2016

Předváděcí jízdy v dealerství jsou od toho, aby si každý potenciální zájemce odzkoušel, jak se vlastně bude cítit ve svém novém voze. Málokdo to však vezme tak do extrému, jako následující žena.

Ta navštívila dealerství Mercedesu v americkém městě Arlington ve státě Virginia. Výsledek předváděcí jízdy však vidíte sami na fotkách. Ve voze typu GLE se nacházelo pět osob a jak je vidět, řidička moc zkušeností zatím nezískala. Stačilo jí totiž jen pár vteřin k tomu, aby vůz otočila na bok.

O to zajímavější je fakt, že se jedná o robustní a velký Mercedes-Benz GLE, který jen tak převrátit nejde. Vše se podle svědků stalo tak, že řidička s GLE narazila do čtyř zaparkovaných aut a právě náraz do posledního vozu otočila Mercedes na bok s pěti pasažéry.

Všichni vylezli z vozu ještě před příjezdem policie a hasičů a až na jednoho, který měl poraněná záda, se nikomu nic nestalo. Prakticky jsme ještě nikdy neviděli, aby se někomu povedlo zklividovat nový Mercedes GLE tak rychlým a devastujícím způsobem.

Podle všeho za vše mohl automat a dva pedály, které si řidička jednoduše popletla. Místo brzdy šlápla na plyn a z následného úleku se stalo to, co vidíme v galerii. Tamní dealer si asi nejspíše do budoucna rozmyslí, komu příště půjčí předváděcí vůz.

Nahoru

Komentáře

Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: