Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Autohit
Chci inzerovat
Vydáváme
magazíny

Naftová Octavie RS může nově znít jako osmiválec. Kolik stojí úprava?

News

18.08.2016

Už vás někdy napadlo, jak by asi zněla sportovní Octavie RS TDI v případě, že by dostala pořádné výfuky? Právě tohle vyřešila firma Cete Automotive GmbH, která vydala nové video.

Na něm vidíme klasickou Octavii Combi RS TDI, která však zní trošku jinak, než jsme zvyklí. Už u sériového RS TDI to občas v kabině vypadá, jako by pod kapotou osmiválec skutečně byl, jenže u této Oktávky je vše posunuto na jinou úroveň, což pozná i naprostý laik.

OqopLwEnLUA

Všeho bylo dosaženo instalací speciálního výfuku s reproduktorem a upravené řídící jednotky motoru. Následný zvuk je pak naladěn podle jízdního režimu, který si zvolíte skrze palubní menu. V ekologickém módu zní Octavie Combi RS TDI naprosto stejně, jako v sérii. Rozdíl se ale dostaví po přepnutí na režim Normal a Sport.

Hlavně v posledním režimu výfuk zvenku napodobuje benzínový osmiválec. Ostatně, podívejte se na video a nezapomeňte si zapnout zvuk. Za celou úpravu si tuner řekne solidních 1290 euro, což je v přepočtu necelých 36 tisíc korun. Perličkou na závěr je také možnost ovládat zvuk motoru za pomoci mobilního telefonu.

Nahoru

Komentáře

Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: