Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Autohit
Chci inzerovat
Vydáváme
magazíny

Lamborghini Huracán se rozpulilo o sloup. Jeho řidič přežil díky velkému štěstí

News

16.08.2016

Minulý týden se stala v americkém Chicagu dosti vážně vypadající nehoda. Účinkoval v ní nepozorný řidič, Lamborghini Huracán a velká dávka štěstí.

Řidič Lamborghini Huracán totiž nedostal přednost na křižovatkách ulic S Columbus Drive a E Balbo Drive a z boku do něj narazilo další auto. Ačkoliv se spekuluje o tom, že majitel Lamba nejel zrovna podle předpisů, viníkem je i další řidič, který do něj narazil.

Po nárazu se Huracán dostal do smyku a skončil omotaný kolem sloupu u silnice. Slovo omotaný ale není úplně přesné, protože Lambo se rozpůlilo na dvě části. Ihned po nehodě se k vozu seběhlo několik chodců, kteří se snažili řidiče vyprostit. Dohromady se jednalo o sedm mužů, přičemž všichni měli co dělat, aby řidiče dostali ven.

To nejhorší ale přišlo hned poté, co se jim ho podařilo vyprostit a odnést mimo nebezpečí. Ostatně, podívejte se na to sami, stojí to vážně za pozornost. My jen můžeme dodat, že řidič vše přežil bez vážnějších zranění. Nebýt však pomoci několila lidí z okolí, zřejmě by už nebyl na světě. Celé video děsivé nehody pak najdete zde.

Nahoru

Komentáře

Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: