Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Autohit
Chci inzerovat
Vydáváme
magazíny

Fekální vůz způsobil zkázu v Rusku. Odneslo to několik aut

News

15.08.2016

Pokaždé, když člověk potká na silnici fekální vůz, zatahuje okna, zapíná vnitřní cirkulaci klimatizace a říká si, už aby byl pryč. Co se ale stane, když tenhle stroj doslova bouchne v dopravní zácpě?

 25Xkk__lnCI

Ukázkou toho je video, které bylo natočeno v Rusku. Ani se nedivíme, že právě tam se něco takového může stát, jenže někteří tamní řidiči na to asi budou vzpomínat do smrti. V hlavní roli je zde oranžový fekální vůz stojící na červenou v křižovatce. V jeho okolí pak stojí další auta a dokonce jeden autobus.

Svou pozornost ale zamiřte hlavně na přijíždějící novou Škodu Octavia, která vypadá jako vůz taxislužby. Jeho štěstím bylo, že nádrž s fekáliemi vybuchla ve chvíli, kdy měl zavřená všechna okna. Aby to nebylo všechno, zásah dostane i vedle stojící Hyundai a dokonce již jednou zmíněný autobus vpravo. 

Hlavně řidič autobusu asi nebyl moc rád, když se mu skrze okénko dostala dovnitř část fekálii. Upřímně si tuhle situaci neumím ani moc dobře představit, natož pak situaci, kdy by za cisternou stál například kabriolet s právě otevřenou střechou. Každopádně silnější povahy by se na tohle video měli rozhodně podívat.

Nahoru

Komentáře

Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: