Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Autohit
Chci inzerovat
Vydáváme
magazíny

Vyberte si kvalitní ojeté vozy v nově otevřeném mega salonu

PR

26.06.2016

Hledáte spolehlivý vůz, ale spíše než horkou novinku trhu byste raději uvítali časem prověřené vozidlo v top stavu? Nově otevřený autosalon nedaleko Prahy vás určitě překvapí. Čekají tu na vás stovky kvalitních ojetých automobilů.

Autor:PRFoto:PR

Autosalon otevřený teprve v březnu letošního roku v komerční zóně Nupaky u Prahy nabízí více než 300 ojetých vozů značky ŠKODA, včetně záruky a kompletního servisu v nejvyšším standardu. Společnost Auto Opat vyslyšela přání zákazníků a naslouchá i současnému trendu v prodeji ojetých automobilů. Výhodná cena, kvalitní vozy se zárukou, ale také důvěryhodný prodejce a odpovídající služby, jsou dnes totiž nejdůležitějšími faktory při výběru vozidel.

Co je v nabídce

Můžete si vybrat ze široké nabídky ojetých vozů různého stáří. Auto Opat chce svým zákazníkům poskytnout ten nejlepší výběr, a proto se na polovinu vozidel vztahuje nový program pro prodej ojetých vozů ŠKODA Plus s důrazem na roční vozidla. Zásadním rozdílem oproti zcela novým automobilům je jejich nízká cena. Ta je až o 55 % nižší než u nových vozidel při zachování kvality.

Auto Opat splňuje náročná kritéria pro jejich prodej, a proto může svým zákazníkům poskytovat i tyto “mladé” vozy nepřesahující stáří 18 měsíců. Ty mají zároveň i nízký počet najetých kilometrů, vždy je to méně než 30 000 kilometrů. Automobily získávají automaticky čtyřletou tovární záruku a vy tak máte stejnou jistotu jako při koupi nového vozu.

Seznam kapitol

Jaké získat co nejvíce výhod?

V souvislosti s letošním otevřením na vás čekají i speciální výhody. Čím dříve dorazíte, tím lépe. S 0% akontací si totiž nemusíte lámat hlavu s okamžitým složením zálohy, a pokud si na místě sjednáte pojištění automobilu, odmění vás 0% spoluúčastí. Mezi služby Auto Opat patří také zajištění finančních prostředků. Specializují se jak na krátkodobé, tak i dlouhodobé půjčky včetně operativního leasingu.

Seznam kapitol

Komplexní řešení pro automobily

Kvalita služeb autosalonu Auto Opat je prověřená časem i věrností zákazníků. Historie společnosti sahá až do roku 1993, kdy společnost začala automobily pronajímat. Od té doby postupně rozšiřovala portfolio svých služeb. V roce 2007 otevřela mateřská společnost značkový servis ŠKODA Auto. O tři roky později již začala s výstavbou automobilového komplexu v Nupakách, kde nyní stojí i nový autobazar. Zákazníci tady najdou nejen showroom s novými vozy, ale i rozsáhlé zázemí pro kompletní autorizovaný servis, včetně služeb jako jsou klempířské, mechanické a lakýrnické práce. Poskytovaný servis je nejen pro značku ŠKODA Auto, ale od roku 2014 Auto Opat pečuje stejně kvalitně také o vozy značky Volkswagen. O vaše vozy tady bude dobře postaráno, ať už jste majiteli těch nových nebo ojetých.

Seznam kapitol

Kam na ně?

Nový autobazar se nachází u dálnice D1 v Čestlicích - Nupakách. Auto Opat je tak dobře dostupný z Prahy i Středočeského kraje. A protože zákazník tady hraje vždy hlavní roli, je otevřeno každý den od 8 hodin ráno do 20 hodiny večerní.

Seznam kapitol
Tagy: PR, Auto Opat
Nahoru

Komentáře

Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: