Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Autohit
Chci inzerovat
Vydáváme
magazíny

Exkluzivní edice Fiat 500 Riva nabídne mahagon a pravou kůži

News

28.06.2016

Italská automobilka Fiat včera oznámila příchod nové exkluzivní edice u modelu 500. Ta nese přízvisko Riva a výrobce na něm spolupracoval se známou značkou v oblasti stavby luxusních jachet.

Inspirací byla typ jachty Aquariva Super, což znamená, že ve standardu najdou majitelé této 500ky exkluzivní modrý lak karoserie Sera. Ten dodala přímo jachtařská firma, přičemž lakem na zakázku to teprve vše začíná.

nxe42phiNhw

Při prohlédnutí fotografií (nebo přiloženého videa) leckomu neunikne světle modrá dvojitá linka, která lemuje celou karoserii. Nechybí chromové doplňky a nová 16palcová dvacetipaprsková litá kola v modrém laku. Venkovní změny zakončují loga Riva na karoserii.

Další podstatné změny se odehrály v kabině, kde proběhla instalace pravých dekorů z mahagonu u palubní desky. Součastí výbavy jsou i mahagonové lišty nástupních prahů, kožený volant a například sedadla dostala čalounění světlou krémovou kůží Poltrona Frau a logy Riva. Kabinu okořenili taktéž do modra zbarvené koberečky.

Tuhle defacto "autojachtu" může pohánět benzinový motor 1.2 nebo 0,9litrový agregát Twin Air. Příznivci nafty pak mají na výběr jen jeden motor - 1,3l MultiJet. Na výběr je opět možnost zvolit mezi pětistupňovým manuálem, popřípadě robotizovanou převodovkou Dualogic.

Zároveň je nutné počítat s tím, že edice Riva bude striktně omezena na počet 500 kusů. Objednávky je možné posílat skrze nejbližšího dealera Fiat již dnes, ale případní zájemci by si měli pospíšit.

Nahoru

Komentáře

Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: