Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Autohit
Chci inzerovat
Vydáváme
magazíny

Přinášíme vám snímek Volva V90 Cross Country. Je pravý nebo ne?

Představení

13.06.2016

Na internetu se objevil „uniklý“ snímek připravovaného zvýšeného Volva V90 Cross Country. Veřejnost na něj reagovala koncem minulého týdne poměrně rychle, ovšem dnes se ukazuje, že je vše trošku jinak.

Jde totiž o to, že zveřejněná fotografie vlastně vůbec není pravá. Jedná se pouze o přepracovanou verzi ilustrace švédského webu Vi Bilägare. Ten jí ukázal letos v únoru a na jejím základě vznikla nová, reálnější podoba velkého zvýšeného kombíku.

Mnozí fanoušci Volva si přitom mysleli, že výrobce má už finální verzi hotovou a tohle mělo být pravým důkazem. Jenže to je omyl a v reálném světě by V90 CrossCountry vypadalo trošku odlišněji. Tak například by mu zcela jistě nechyběly střešní ližiny. Ty jsou základním elementárním prvkem, bez kterého by Volvo tenhle model nepustilo na světlo světa.

Pozornější čtenáři si pak všimnou i černého oplastování, které ale pochází z odcházejícího modelu XC70 a k novému V90 moc nesedí. Ve výsledku se tak jedná o velmi zdařilé, ale na druhou stranu o stále lehce nedostačně zpracované počítačové ilustrace.

A kdy vlastně dorazí opravdové zvýšené Volvo V90 CrossCountry? Zatím se podle oficiálních informací počítá s premiérou na autosalonu v Paříži, popřípadě o něco později v Los Angeles. Hned posléze by měl být spuštěn prodej, takže první nová Volva by se měla ke svým zákazníkům dostat počátkem příštího roku.

Nahoru

Komentáře

Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: