Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Autohit
Chci inzerovat
Vydáváme
magazíny

Tenhle Brit vám ukáže, jak velmi rychle utopit svůj Opel Zafira.

News

11.06.2016

Někteří majitelé vozů se leckdy rozhodnou pro celkem netradiční způsob jízdy těžkým terénem nebo vodou. Následující video ukazuje druhý případ, který ale skončil poměrně kuriozně.

9HnYo8MInTA

On je totiž rozdíl projet úsek s hlubokou vodu ve velkém offroadu nebo v rodiném MPV. Právě britský řidič Opelu (Vauxhallu) Zafira to risknul a zkusil projet část zatopené ulice v Londýně. Vše se stalo před pár dny a jak to dopadlo?

Podle videa je poznat, že řidič část ulice určitě neznal. Jak jinak si totiž vysvětlit, že i přes to vše se odvážil projet hlubokou vodu. Silnice totiž v daném místě klesá pod nadchod a podle našich odhadů tam mohlo být i přes metr vody.

Netrvá dlouho a najednou vidíme, jak po chvíli zápasení s vodou se Zafira vzdala, zhasl jí motor a z auta se stala spíše loď. Ta se navíc začala postupně a tak trošku očekávaně potápět. Ostatně, podívejte se na vše sami, stojí to vážně za to.

Nahoru

Komentáře

Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: