Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Autohit
Chci inzerovat
Vydáváme
magazíny

Ford uvádí edici ST-Line. Pro jaké modely jí můžeme objednat?

News

03.06.2016

Americká automobilka Ford dneškem začala nabízet novou speciální edici ST-line. Ta slouží hlavně pro ty, co chtějí jezdit ve sportovně vypadajícím Fordu, ale zároveň nevyžadují stovky koní pod kapotou.

Nový sportovní paket lze objednat pro Fiestu a Focus, ovšem ještě letos dojde i na Mondeo a další modely. A jak vlastně edici ST-line poznákme? Tak předně je zde nový výplet čelní masky, tmavé přední světlomety, přibyli nástavce čelního nárazníku (pro model Fiesta), zadní difuzor a Fiesta dostala nový zadní střešní spoiler.

Součastí základní výbavy jsou i odlišné boční prahy, plaketky na předních náraznících s logem ST-line, přičemž Fiesta vyjede v základu na 16palcových kolech. Větší Focus nabídne o palec větší lité sportovní disky.

V kabině se u obou aut objeví sportovní sedadla s červenými švy, kožený volant, tmavý strop, specifická hlavice řadicí páky a u automatu PowerShift jsou v základu pádla pod volantem. To vše pak zakončuje o deset milimetrů snížený podvozek.

V Čechách je k dispozici zatím výhradně Fiesta ST-Line s litrovým tříválcem EcoBoost pod kapotou. Ten nabízí výkon 125 koní a v základu vás vůz vyjde na 390 990 Kč. Za verzi s pětidveřmi pak zaplatíte 405 990 Kč.

To Focus ST-Line zatím nemá svou českou cenu a ani konkrétní dostupné motorizace. Zatím nám tak musí stačit fakt, že na dalších trzích je do sportovna laděný Focus k dispozici s litrovým motorem EcoBoost o výkonu 125 koní, dále s 1,5litrovým čtyřválcem EcoBoost o výkonu 150 nebo 182 koní a taktéž s 1,5litrovým turbodieselem o výkonech 120 a 150 koní.

Nahoru

Komentáře

Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: