Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Autohit
Chci inzerovat
Vydáváme
magazíny

Bouře s krupobitím se přehnala nad Nürburgringem. Výsledkem byla hromada plná rozbitých aut

News

30.05.2016

Slavný německý okruh Nurburgring je proslulý nejen svou náročností, ale i tím, že během ujetých 20 kilometrů za jedno kolo, můžete zažít všechna čtyři roční období. Že to není možné? Tak se podívejte na níže přiložená videa, která zde byla pořízena před pár dny.

wvt-t_xm12c

Minulý týden se zde jel závod na 24 hodin, při nemž se stalo něco, co je důkazem, že Severní smyčka není pro amatéry. Nad částí trati, přibližně mezi Arenbergem a Metzgefeldem, se rozpoutala doslova bouře, jenž dotyčný závod na jednu chvíli zastavila.

Během několika minut se na trati objevila doslova řeka plná vody a krup, což mělo za následek, že některá auta létala z trati jako hračky pro děti. Taktéž záběry z výšky ukazují, jak vážné problémy dokázal déšť s kroupami provést.

Fv0OtbiEk1g

Místy se dokonce trať stala bahnitou trasou, protože díky prudkém dešti se na asfalt hrnula velká masa bahna. O to zajímavější je fakt, že zatímco o další dva kilometry dál bylo sucho a ani stopa po dešti, v tomto úseku to vypadalo, jako když se blíží konec světa.

Závod tak musel být na čas zastaven a teprve po odklizení všech krup, nabouraných aut a jejich součástí, byl znovu v 19 hodin a 20 minut odstartován.

Nahoru

Komentáře

Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: