Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Autohit
Chci inzerovat
Vydáváme
magazíny

Tohle je omlazený Seat Leon SC. Jak moc je snímek reálný?

News

26.05.2016

Už letos na podzim se nám představý faceliftovaný Seat Leon. Ten nedávno ukázal svůj přední nárazník ve sportovní verzi FR, jenže dneska tady máme podobu celého auta. 

Španělský hatchback má samozřejmě v plánu nabídnout mnohem víc, než přední nárazník. Pod jeho kapotou se nově objeví litrový benzinový tříválec a decentní úpravy se podívají do interiéru. O podobě zmodernizovaného Leona nás pak informuje francouzský web Virtuel-Car.

Ten vytvořil neoficiální ilustraci, na které vidíme třídvéřové provedení se zkratkou SC. Vůz nevypadá nějak zásadně přepracován, dostal lehce omlazenou příď, světlomety a dotyčný nárazník, který je zároveň asi nejpodstatnějším novým prvkem.

Drobné novinky najdeme i v interiéru, kde má Seat Leon nabídnout nové barvy a vzory čalounění. Podstatně větší kvality a zpracování se mají dočkat taktéž plasty okolo středového tunelu a ve dveřích. Největší důraz pak je kladen na konektivitu.

Výrobce tvrdí, že v základu nebude chybět spárování mobilů pomocí systému MirrorLink, k čemuž se přidá nová speciální aplikace. Ta umožňuje sledovat na dálku některé jízdní údaje o vozidle, jako je například průměrná spotřeba, dojezd a další.

Výše zmíněný litrový benzinový tříválec má být naladěný na výkon 115 koní. Ten po vzoru Škody Octavia nahradí v nabídce silnější verzi motoru 1,2 TSI. Krom toho se změny dočká i motor 1,8 TSI, který nahradí benzinový dvoulitr.

Nahoru

Komentáře

Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: