Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Autohit
Chci inzerovat
Vydáváme
magazíny

Tvrdá výměna názorů ruských řidičů stojí za pozornost. Jak to skončilo?

News

23.05.2016

Rusko je pověstné tím, že jsou zde k vidění leckdy vážně drsné potyčky mezi řidiči. Jednu takovou vám dnes ukážeme, přičemž během ní došlo i na střelbu a velké poničení jednoho z aut.

I2bq__LBXrM

Vše zaznamenala pouliční kamera, která zachytila situaci, při které se tři muži přiženou ke stojícímu autu. Na videu je vidět, jak se nejspíše majitel auta snaží situaci zachránit tak, že vytáhne střelnou zbraň. To se mu ale moc nepovedlo a naopak to celou situaci ještě více zhoršilo.

Následkem totiž bylo to, že jeden z mužů ohnul zpětné zrcátko u řidiče a dvakrát kopl do dveří. To už bylo na majitele auta dost a ze zbraně na něj vypálil. Jak ale hned potom uvidíte, s největší pravděpodobností se jednalo o maketu (nebo se střelec prostě netrefil). Teprve po výstřelu začalo to pravé peklo.

Nebáli bychom se hlavního z útočníků označit za psychopata, kterému se vlivem výstřelu něco porouchalo v hlavě a začal se chovat jako divoká opice v zoologické zahradě. Ostatně, na jeho reakce se podívejte sami, tohle se vážně vidí jen v Rusku anebo v akčních filmech.

Největší škodu nakonec utrpěl samotný Hyundai, která to odnesl zničenou střechou, vylomenými dveřmi a dalším poškozením. Konec toho všeho pak byly zahozené klíče od auta, které jeden z mužů vytáhl ze spínací skříňky a hodil je někam do dáli.

Nahoru

Komentáře

Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: