Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Autohit
Chci inzerovat
Vydáváme
magazíny

Volvo S90 Excellence dostalo prvek Lounge Console. Do auta se tak posadí jen tři lidé

News

28.04.2016

Švédská automobilka Volvo představila svou superluxusní vizi kabiny Louge Console, kterou instalovalo do nového sedanu S90 ve výbavě Excellence. Díky tomu se do vozu usadí jen tři lidé.

Luxusem nabitý interiér přitom výrobce ukázal na autosalonu v Pekingu, protože Čína je trhem s největším počtem náročných klientů. Ti se zaměřují hlavně na prostorné a luxusně vybavené vozy. U sedanu S90 tak díky tomu chybí sedadlo spolujezdce, což zároveň zvětšilo a prosvětlilo vnitřní prostor.

Dozadu se posadí výhradně dva cestující, ten vpravo pak má k dispozici dotykovou obrazovku namísto předního sedadla. Nechybí ani výklopný stolek, připojení k internetu a celé zadní křeslo je individuálně seřiditelné. Vůz se zkrátka proměnil na pojízdnou kancelář, kterou si lze individuálně přizpůsobit.

Středová konzola je obložena pravým dřevěným dekorem, v jejích útrobách se ukrývá ovládání audia i masážních funkce sedadel. Pro udržení vhodné teploty nápojů se hodí speciální držáky s klimatizační jednotkou, pod loketní opěrkou je pak skryta malá lednička se dvěma ručně vyrobenými křišťálovými skleničkami od firmy Orrefors.

Nechybí ani několik módů, jako je například "zábavní režim". Ten umožní posádce vzadu sledovat poslední díly seriálů na Netflixu. Dále je tu kupříkladu relaxační mód, který pro změnu umožňuje sklopit zadní sedadlo a udělat si z vozu relaxační centrum.

Kabina Lounge Console však zatím stále konceptem, v případě modelu S90 je pak dost možné, že v případě velkého zájmu ze strany veřejnosti, jí výrobce opravdu začne nabízet.

Nahoru

Komentáře

Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: