Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Autohit
Chci inzerovat
Vydáváme
magazíny

Volkswagen Touran dostal dva nové motory. Teprve teď je opravdu sportovní

Představení

24.04.2016

Současná generace Volkswagenu Touran dostala do nabídky dva nové motory a jeden výbavový stupeň. Nabídka tak konečně uspokojí i náročnější zákazníky zaměřené na dynamiku a sportovnost.

První novinkou u Touranu je benzínový čtyřválec 1.8 TSI o výkonu 180 koní a točivém momentu 250 Nm v 1250 až 5000 ot./min. Ten je standardně spojen se sedmistupňovou automatickou převodovkou DSG. Touran 1.8 TSI umí zrychlit z 0 na 100 km/h za 8,3 sekundy a rozjede se na maximální nejvyšší rychlost 218 km/h.

Zájemci o naftový motor si mohou nově objednat Tourana s jednotkou 2.0 TDI o výkonu 190 koní a točivém momentu 400 Nm v 1750 až 3000 ot./min. U něj čekejme zrychlení z 0 na 100 km/h za 8,2 sekundy, maximální nejvyšší rychlost je vyšší jak u 1.8 TSI, rovných 220 km/h.

Vrcholný naftový agregát je dostupný pro nejvyšší stupeň výbavy Highline. V jeho základu najdeme adaptivní tempomat s asistentem Front Assist a funkcí nouzového brzdění City, přední mlhovky, 16palcová litá kola, multifunkční volant obšitý kůží anebo audiosystém Composition Media s 6,5palcovým barevným displejem.

Pro poslech vaší oblíbené hudby bude v kabině přítomen přehrávač CD/MP3 s osmi reproduktory, systémem Bluetooth, čtečkou paměťových karet SD a vstupem pro USB a Aux.

Poslední novinkou v řadě Touran je sportovně laděná edice R-Line. Tu poznáte podle odlišně tvarovaných nárazníků, 17ti nebo 18ti palcových litých kol, lesklých černých prahů, log R-Line na bocích a předních dveříchs a také podle stříbrných střešních ližin.

V kabině Tourana R-line najdou majitelé sportovní sedadla čalouněná tkaninou Race, titanově černé čalounění stropu, ozdobné obložení na přístrojové desce, textilní podlahové rohože s šedým prošíváním a logem R-line. Nechybí ani pedály z ušlechtilé oceli nebo multifunkční kožený volant.

Nahoru

Komentáře

Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: