Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Autohit
Chci inzerovat
Vydáváme
magazíny

Range Rover Evoque dostal změny pro rok 2017. Hlavní novinkou je exkluzivní speciální edice

Představení

21.04.2016

Britské SUV s názvem Range Rover Evoque se nabízí už od roku 2011, přičemž před rokem prišel jeho velký facelift. Nově tu ale máme informace o tom, co nás čeká pro modelový rok 2017. Evoque se totiž opět zásadně změní.

Hlavní novinkou se stane příchod nové edice Ember, která se bude prodávat pouhé tři měsíce od chvíle, kdy bude zahájena výroba Evoque 2017. Základem se stane vrcholná výbava HSE Dynamic, která nabídne červeně lakovanou střechu, v červeném odstínu uvidíme i přední a zadní nárazník.

Zbytek karoserie bude pokryt speciálním černým lakem, vůz bude postaven na 20palcová litá kola a chybět nesmí plakety s označením edice. Podobné barevné schéma najdou Britové taktéž v kabině.

Zde najdou majitelé kožená sedadla s kůží v barvě Ebony Black, prošívaná kontrastními švy Pimento Red. Ostatně, ty najdeme taktéž na koberečcích. Oproti normálním verzím bude činit příplatek za edici Ember v přepočtu 130 tisíc korun.

A co se vlastně změní u klasického Evoque? Základním novým prvkem se má stát multimediální systém InControl TouchPro s rychlejší odezvou na dotyk a mnohem rychlejšími výpočetními operacemi. Systém má být doplněn o 10,2palcový dotykový displej a význameného zlepšení dozná konektivita s mobilními telefony.

Za zmínku určitě stojí i jízdní režim Low Traction Launch, jenž brání prokluzování kol při rozjezdu na sněhu, ledu či blátě. Do příplatkové výbavy vstoupí nový paket Graphite Design, nabízející 20palcová šedě lakovaná kola a střechu lakovanou kontrastným černým lakem.

Výroba "nového" Evoque má opět probíhat v továrně v britském Halewoodu. S prodejem modelového roku 2017 pak počítejme letos v létě, ke svým zákazníkům dorazí první vyrobené exempláře začátkem září.

Nahoru

Komentáře

Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: