Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Autohit
Chci inzerovat
Vydáváme
magazíny

Moskevští řidiči řeší dopravní zácpy dost netradičními objížďkami

News

18.04.2016

Snad každý řidič doslova nenávidí dopravní zácpy, které dovedou leckdy krátkou cestu do práce dost znepříjemnit. My vám dnes přinášíme video z Ruska, které ukazuje šílený nápad, jak se vyhnout ranním kolonám.

3BZl8K9CE4o

Ano, i u nás v ČR se často stává, že někteří řidiči neudrží nervy na uzdě a v zápalu vzteku svůj vůz proženou souvislou jízdou po tramvajovém pásu. Jenže následující ukázka z Ruska nám jasně dává najevo, že ani chodník není některým vozidlům cizí

Jejich majitelům je zřejmě úplně jedno, že tím závažně porušují zákon. Ruská policie je proti těmto "nápadům" objetí kolony doslova bezradná, protože to dělá skoro každý třetí řidič. Lehkou nápravu se tak snaží zjednat alespoň aktivisti s megafony, kteří se často autům staví přímo do cesty a mnohdy to vypadá, že se nechají s chutí přejet.

Každopádně video stojí určitě za zhlédnutí a ačkoliv čeští řidiči patří svou drzostí ke špičce evropského průměru, ti ruští je leckdy hravě překonávají.

Ostatně, internet je plný zajímavých videí s bizarními a někdy dost šokujícími záběry, které pochází právě z Ruska.

Nahoru

Komentáře

Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: