Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Autohit
Chci inzerovat
Vydáváme
magazíny

V tomhle pohřebáku by se vaše poslední cesta stala zážitkem

News

04.04.2016

Už jste někdy viděli pohřební vůz na bázi Porsche Panamera? Pokud z ní vaše odpověď záporně, pak by jste neměli přehlédnout následující článek.

Hned několik fotografií bylo zveřejněno na Facebooku a jelikož se tak stalo právě na prvního apríla, leckdo si myslel, že se jedná o promyšlenou počítačovou ilustraci.

Jenže to je omyl, takovéto auto opravdu existuje a bylo nafoceno zrovna ve chvíli, kdy jej (pro nás z neznámých důvodů) odvážela odtahová služba.

Vše se stalo v Itálii, a to, že se nejedná o pouhý koncept, dosvědčují i další dvě fotografie z italské automobilové výstavy. Zde byla "pohřební" Panamera vystavena obdivu veřejnosti, přičemž se povedlo nafotit i část vnitřního prostoru.

Tak či tak, vůz má o několik desítek centimetrů delší rozvor, než klasická Panamera. Ten doplňuje i objemná nástavba, do které se následně zasune rakev s nebožtíkem.

Každopádně, tento druh pohřebáku se nevidí každý den a jsme si jisti, že velké procento automobilových fanoušků by na svou poslední cestu volilo právě tohle unikátní Porsche.

Nahoru

Komentáře

Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: