Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Autohit
Chci inzerovat
Vydáváme
magazíny

V tomhle pohřebáku by se vaše poslední cesta stala zážitkem

News

04.04.2016

Už jste někdy viděli pohřební vůz na bázi Porsche Panamera? Pokud z ní vaše odpověď záporně, pak by jste neměli přehlédnout následující článek.

Hned několik fotografií bylo zveřejněno na Facebooku a jelikož se tak stalo právě na prvního apríla, leckdo si myslel, že se jedná o promyšlenou počítačovou ilustraci.

Jenže to je omyl, takovéto auto opravdu existuje a bylo nafoceno zrovna ve chvíli, kdy jej (pro nás z neznámých důvodů) odvážela odtahová služba.

Vše se stalo v Itálii, a to, že se nejedná o pouhý koncept, dosvědčují i další dvě fotografie z italské automobilové výstavy. Zde byla "pohřební" Panamera vystavena obdivu veřejnosti, přičemž se povedlo nafotit i část vnitřního prostoru.

Tak či tak, vůz má o několik desítek centimetrů delší rozvor, než klasická Panamera. Ten doplňuje i objemná nástavba, do které se následně zasune rakev s nebožtíkem.

Každopádně, tento druh pohřebáku se nevidí každý den a jsme si jisti, že velké procento automobilových fanoušků by na svou poslední cestu volilo právě tohle unikátní Porsche.

Nahoru

Komentáře

Aktuálně
Když se řekne Lada, většina lidí si představí hranatý sedan se zadním náhonem vycházející z Fiatu 124…

Další, už 28. ročník časopisu Motocykl startujeme ve velkém stylu – dvojčíslem! Najdete v něm extra…

Mazda přichází s druhým faceliftem šestkového sedanu a kombi. Nový je například tvar zpětných zrcátek…


Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: