Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Autohit
Chci inzerovat
Vydáváme
magazíny

Řidička Audi Q5 projela zdí garáže ve čtvrtém patře. Přežila bez škrábance

News

01.04.2016

Jak to vypadá, když si spletete plynový pedál s brzdovým ve čtvrtém podlaží parkovacího domu? O tom vás ukázkově přesvědčí 23letá žena z Marylandu na přiloženém videu.

Autor:Roman HavlínFoto:

9Sv9ndmGFFM

Ta seděla za volantem Audi Q5 a při běžném parkování se jí povedlo něco, co bychom my osobně zažít určitě nechtěli. Díky záměně brzdového pedálu za plynový totiž projela zdí a doslova vypadla se svým Audi ze čtvrtého patra garáže v americkém Towsonu.

Žena se jménem Lindsay Taylor Cook prý zajížděla popředu do parkovacího místa, jenže místo zastavení, prošlápla pedál plynu až na podlahu. Pak už jen následoval průlet zdí a pád z několika desítek metrů na chodník.

Při pohledu na video je pak k neuvěření, že se nikomu nic nestalo. I samotná řidička se z vozu dostala nezraněna. Podle baltimorské policie se nyní celá nehoda řeší a na to, jak dopadlo zánovní Audi Q5, se můžete podívat v přiložené galerii. Je to vážně drsný pohled.

Tagy: Audi Q5, Audi, Q5
Nahoru

Komentáře

Aktuálně
Když se řekne Lada, většina lidí si představí hranatý sedan se zadním náhonem vycházející z Fiatu 124…

Další, už 28. ročník časopisu Motocykl startujeme ve velkém stylu – dvojčíslem! Najdete v něm extra…

Mazda přichází s druhým faceliftem šestkového sedanu a kombi. Nový je například tvar zpětných zrcátek…


Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: