Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Autohit
Chci inzerovat
Vydáváme
magazíny

Zakázkové Porsche 911 GT3 RS skončilo ve vodě. Důvodem byla fatální chyba

News

01.04.2016

Následující článek je typickou ukázkou pravého významu věty "špatný den v práci". Jeden z automechaniků firmy Porsche totiž málem zlikvidoval zakázkový exemplář modelu 911 v barvách Gulf Oil.

Ten před pár dny skončil ve vodním kanálu, který se nachází hned za dealerstvím v nizozemském Amsterdamu. Mezi několika stojícími exempláři nejnovějších 911tek parkovala i na zakázku lakovaná rychlá verze GT3 RS s modro-oranžovým lakem. Právě ta doplatila na osudovou chybu jednoho z mechaniků.

K celé věci podal vysvětlení samotný šéf centra Hans Van der Valk. Ten prozradil, že auto bylo zaparkováno před vodní plochou a při jeho následném převozu mechanik nezabrzdil. Výsledek toho všeho vidíte sami.

Někoho může pohled na nejnovější 911 GT3 RS ve vodě doslova děsit, ale naštěstí se nikomu nic nestalo. Samotný pravý důvod incidentu je ale poněkud komičtější a čekal by jej málokdo. Porsche sice bylo osazeno velkými brzdovými kotouči, jenže jejich třmeny byly v tu dobu na přelakování.

Asi všem teď právě došlo, že dotyčný automechanik tak neměl šanci nehodě zabránit, leda, že by vyskočil z auta a brzdil nohama. Díky tomuto faktu jej nadřízený nevyhodil z práce a nad celou nehodou jen pomyslně mávl rukou.

Otázkou zůstává, co na to řekl majitel poškozeného Porsche. Cena této specifikace totiž přesahuje sedm milionů korun a to, že se automechanik rozjede s autem bez kompletních brzd, by se rozhodně stávat nemělo...

Nahoru

Komentáře

Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: