Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Autohit
Chci inzerovat
Vydáváme
magazíny

Jeep Grand Cherokee Trailhawk a Trackhawk: Dvě nové edice, každá je pro jinou skupinu lidí

News

18.03.2016

Jeep Grand Cherokee se již brzy živě představí v nové edici Trailhawk, přičemž právě dnes vám přinášíme jeho oficiální snímky. Co vše vůz nabídne a kde se odprezentuje?

Světovou premiéru se odbude příští týden  na autosalonu v New Yorku a Grand Cherokee Trailhawk dostane do základní výbavy nové disky kol, vyšší světlou výšku, pořádné terénní pneumatiky Goodyear, červená tažná oka, černé polepy kapoty a červené prošívání interiéru.

Současně s tím však není známo, co jej bude pohánět, protože o případných motorizacích Jeep neřekl ani slovo. S outdoor edicí Trailhawk se má na trh časem dostat i verze Grand Cherokee Trackhawk, která pro změnu potěší milovníky vysoké rychlosti.

Ta již loni prozradila, že pod její kapotou najdeme 707 koňový přeplňovaný 6,2litrový osmiválec Hemi z modelu Dodge Charger SRT. Ten na všechna čtyři kola pošle točivý moment 880 Nm a spárován bude s automatickou převodovkou.

Americké vysoce výkonné SUV přijde na trh koncem roku 2017 a na mušce bude mít například BMW X6 M nebo nový Bentley Bentayga.

Komentáře

Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: