Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Autohit
Chci inzerovat
Vydáváme
magazíny

Nové Audi TT RS bylo nafoceno bez maskování. Ukázalo se i R8 Spyder

News

15.03.2016

Ve španělské Granadě byla před pár dny na čerpací stanici přistižena dvojice nových Audin. Jednalo se o novou generaci modelu TT RS a otevřené R8 Spyder.

Supersportovní R8 Spyder má sice na fotografiích nataženou plátěnou střechu, ale i tak jí to rozhodně neubírá na kráse. Představení nové R8 Spyder by mělo proběhnout na začátku dubna a je dost možné, že společně s ním se ukáže i zběsilé kupé TT RS.

To dostane přeplňovaný 2,5litrový pětiválec, který bude narozdíl od předešlé generace celohliníkový. Díky hromadě úprav se navíc motor pochlubí výkonem 400 koní, což je stejně, kolik má nabídnout nová Audi RS3 sedan.

Výkon poputuje na všechna čtyři kola skrze dvouspojkový automat S tronic s pádly pod volantem a systém pohonu Quattro. Nová generace Audi TT RS má umět zrychlit z 0 na 100 km/h za méně než pět sekund a její maximálka dosáhne minimálně 250 km/h.

A co se týče modelu R8 Spyder, vůz na snímku byl nejpíše desetiválcovou verzí s motorem o objemu 5.2 litru a výkonem 540 koňských sil.  Do nabídky má časem vstoupit i dražší a rychlejší R8 Spyder V10 Plus s výkonem 610 koní, keramickými brzdami a hromadou dílů z uhlíkových vláken.

Nahoru

Komentáře

Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: