Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Autohit
Chci inzerovat
Vydáváme
magazíny

Takhle vypadá čelní střet dvou aut v rychlosti 160 km/h


14.03.2016

Majitelé velkých automobilů typu SUV si většinou myslí, že velké a rozměrné auto je zárukou vysoké pasivní bezpečnosti. Na přiloženém videu však uvidíte, jak to vypadá, když se střetne GMC Yukon s velmi rychle jedoucím sedanem.

QyXxhI4edJ4

Tím byla Hyundai Sonata, za jejíž volantem seděl olympionik Alex Wilright. Ten podle dostupných informací narazil čelně do bílého teréňáku v rychlosti 160 km/h. 

Vše je ukázano v přiloženém videosnímku, na kterém vidíme na semaforech v Los Angeles stojící bílé auto. Do něj během pár okamžiků neskutečnou silou narazí rychle jedoucí sedan, který velkého Yucona odhodí jako hračku.

A jak myslíte, že nehoda dopadla? Pro někoho bude asi neuvěřitelným faktem, že při děsivě vypadajícím incidentu nikdo nezemřel, sám Wilright však skončil v nemocnici v kritickém stavu.

Do nehody se zapletl taktéž řidič Toyoty Tacoma, na jehož střechu dopadla havarovaná Sonata. Zatím není známo, co přesně stálo za nehodou, v sázce je technická závada nebo zdravotní problémy Wilrighta. 

Nahoru

Komentáře

Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: