Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Autohit
Chci inzerovat
Vydáváme
magazíny

Fiat Tipo přidává karoserie kombi a hatchback i motor 1.4 Turbo

Představení

02.03.2016

K loni představenému sedanu se přidávají dvě pro evropské trh velmi důležité verze: pětidveřový hatchback a kombi, které v nabídce Fiatu po celou jednu generaci scházelo.

Fiat Tipo je racionálně navržené auto, které na první místo klade poměr ceny a užitné hodnoty. Z této pozice nabízí velký vnitřní prostor, bohatou základní výbavu a osvědčené motory – atmosférické benzinové 1,4 l/70 kW a 1,6 l/81 kW a turbodiesely 1,3 l/70 kW a 1,6 l/88 kW. K této známé čtveřici se při představení hatchbacku a kombi přidává ještě benzinový 1,4 l Turbo s 88 kW.

Hatchback je dlouhý 4,37 metru a má kufr o rekordním objemu 440 l. Kombi je přesně o 20 cm delší a jeho zavazadlový prostor pojme 550 l. Obě nové karosářské verze se budou vyrábět v Turecku společně se sedanem. Čtyřdveřové Tipo se dostane do prodeje v nejbližších dnech (s cenami od 281 300 Kč), další dvě karosářské verze budou uvedeny na trh v září.

Nahoru

Komentáře

Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: