Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Autohit
Chci inzerovat
Vydáváme
magazíny

Alfa Romeo Giulietta 2016: Ostřejší design a připojení na internet

Představení

25.02.2016

Druhý facelift italského hatchbacku díky sportovnímu paketu výrazně přiostřil vzhled. Kromě toho se představuje nová navigace a lehce se mění nabídka motorů.

Po šesti letech od premiéry Alfy Romeo Giulietta přichází již druhý facelift tohoto sportovně střiženého hatchbacku. Zatímco ten první před více než dvěma lety spočíval prakticky jen v prořídnutí žeber masky chladiče, současná modernizace přináší nový, výrazně přepracovaný nárazník, upravená zadní partie a samozřejmě také nové logo masky. Na přání vzhled ještě přiostří nový sportovní paket Veloce. V rámci něj Giulietta dostane také skořepinová sedadla čalouněná kombinací Alcantary a kůže.

Multimediální systém Uconnect přichází s balíčkem Live, který umožňuje používat celou řadu online funkcí. Kromě doplňkových služeb navigace TomTom Live to je poslech hudby z TuneIn a Deezeru, připojení na Facebook a Twitter nebo zprávy z Reuters. Dále Alfa Romeo nabízí tři vlastní aplikace s výmluvnými názvy: Alfa Performance, eco:Drive a my:Car.

Z nabídky motorů mizí dvě nejslabší verze, benzinový 1,4 l Turbo a naftový 1,6 JTDm s výkonem 77 kW. Základem se tak stává motor 1,4 l Turbo s výkonem 88 kW, jeho silnější derivát 1,4 l Turbo MultiAir má 110 kW s manuální a 125 kW s dvouspojkovou převodovkou. Naftová šestnáctistovka s 88 kW je nově dostupná jak s manuálem, tak s dvouspojkovou převodovkou TCT, dvoulitr pak pokračuje ve stávajících kombinacích 110 kW a manuál nebo 129 kW a TCT. Vrcholem řady je i nadále motor 1750 TBi (177 kW/240 k), původem ze sportovní Alfy Romeo 4C, který pohání verzi Giulietta Quadrifoglio Verde.

Nahoru

Komentáře

Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: