Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Autohit
Chci inzerovat
Vydáváme
magazíny

Peugeot Traveller: Bratr SpaceToureru odhaluje podrobnosti

Představení

11.02.2016

Na místo osobní verze Peugeotu Expert nastupuje nový model. Jmenuje se Traveller, nabídne tři délky karoserie a i v tom nejkompaktnějším provedení až devět míst. Představí se v březnu na ženevském autosalonu.

Minulý týden se důkladněji představil Citroën SpaceTourer a nyní se odhaluje sesterský model od Peugeotu. Také Traveller nabídne tři karosářské verze, pojmenované Compact (4,60 m), Standard (4,95 m) a Long (5,30 m). I nabídka motorů je shodná, tvoří ji turbodiesely 1,6 l BlueHDi o výkonu 70 nebo 84 kW a 2,0 l BlueHDi se 110 a 133 kW. Nejsilnější dvoulitr má standardně automatickou převodovku.

Základní provedení se jmenuje Combispace a bude existovat v provedení pro 5, 7 nebo 8 pasažérů. Druhou a třetí řadu tvoří třímístná lavice dělená v poměru 1/3 a 2/3, ve druhé řadě se mohou také nacházet dvě samostatná sedadla. Varianta Shuttle nabízená ve výbavě Traveller Business umožní libovolnou konfiguraci sedadel ve třech řadách s celkovým počtem míst od 5 do 9. Luxusní provedení VIP Shuttle bude mít v každé řadě po dvou sedadlech, třetí řada může být na přání třímístná.

Design exteriéru i interiéru ladí s osobními modely Peugeot. To samé platí pro nabídku výbavy, kde nechybí parkovací kamera, prosklená střecha, třízónová klimatizace ani head-up displej.

Nahoru

Komentáře

Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: