Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Autohit
Chci inzerovat
Vydáváme
magazíny

Parkování na zamrzlém jezeře nebyl pro skupinu amerických řidičů dobrý nápad

News

10.02.2016

Parkování v mírných mrazech na ledovém jezeře je vcelku dost riskantní, o čemž se přesvědčilo hned 15 majitelů aut v americkém Wisconsinu.

Autor:Roman HavlínFoto:

hNldI24sjBY

Poměrně častým jevem je jízda po naprosto zamrzlých jezerech či přehradách. České Lipno by mohlo vyprávět, kolik řidičů si přes něj v tuhých dlouhých mrazech zkracuje cestu.

Něco jiného je však samotné delší parkování, které se nevyplatilo početnější skupině návštěvníků jedné akce u wisconsinského jezera Geneva.

Všichni řidiči totiž zaparkovali hned u sjezdu pro lodě a vedle sebe. To byla zásadní chyba, protože hmotnost vozidel nebyla rozprostřena na velkou plochu a tak se po pár hodinách celkem slabý led jednoduše propadl.  

Na celkový výsledek propadu ledu se podívejte v přiloženém videu, tamní policie se o všem dozvěděla už brzo odpoledne a téměř okamžitě začala s vyprošťováním vozidel. Na závěr je nutno říci, že některá auta to neodnesla vůbec a jiní majitelé měli pro změnu jen oči pro pláč.

Tagy: Led, Jezero, GMC, Lexus
Nahoru

Komentáře

Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: