Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Autohit
Chci inzerovat
Vydáváme
magazíny

Auto za stovku? Nová služba nabízí pronájem Hyundai i10 za 99 Kč na den

Český trh

09.02.2016

Novinka na českém trhu přináší možnost pronajmout si auto za mimořádně nízkou denní sazbu. Jako „auto za stovku“ se nabízí 60 Hyundaiů i10. Výhodnou cenu umožnilo umístění reklam na elektroniku Sencor, která je partnerem této služby.

Koncept Auto za stovku je nápadem závodníka Jana Charouze. V projektu spojily síly společnosti Exclusive Cars, která patří do portfolia Antonína Charouze a nově je dealerem značky Hyundai na Žebráku u dálnice D5, FAST ČR, dovozce elektroniky Sencor, a Hyundai Motor Czech, která dodala šedesát vozů Hyundai i10. Auto za stovku je mimochodem dosud největším fleetovým zákazníkem modelu i10 v Česku. Realizace projektu trvala jen čtyři týdny.

Auto za stovku je jedním z nejlevnějších způsobů, jak provozovat nové osobní auto. Cena je 99 Kč za den bez DPH, celkem tedy necelých 120 Kč včetně daně. V ceně je kromě pronájmu auta kompletní pojištění s nulovou spoluúčastí a možnost ujet 1000 km za měsíc (minimálně je potřeba ujet 200 km za měsíc). Při vyšším nájezdu se připlácí 4 Kč bez DPH za ujetý kilometr nad limit, tedy 4,84 Kč včetně DPH.

Nízkou cenu pronájmu, včetně DPH jen necelých 3600 Kč za měsíc, umožňuje partnerství s firmou FAST ČR. Ta na vozy ve flotile Auta za stovku umístila reklamy na značku elektroniky Sencor, kterou na českém trhu zastupuje. Provozovatelé ale nabízí spolupráci i dalším partnerům, kteří mohou „auta za stovku“ využít ke své propagaci.

Nová služba tedy zajímavým způsobem propojuje firmy, které chtějí mít pohyblivou reklamu v ulicích s garantovanou viditelností, a zájemce o levný způsob provozování auta. Důkazem je i velký zájem zákazníků.

Nahoru

Komentáře

Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: