Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Autohit
Chci inzerovat
Vydáváme
magazíny

Alfa Romeo Giulia prý není dostatečně bezpečná. Co je na tom pravdy?

News

08.02.2016

O nové Alfě Romeo Giulia toho už bylo řečeno poměrně dost, avšak stále jí nenajdeme na plochách autosalonů. Nyní se navíc objevil nový důvod, který by za celým zdržením mohl stát.

Autor:Roman HavlínFoto:

Sama automobilka už dříve prohlašovala, že vůz nepustí do prodeje, dokud nebude hotov finální design. Pak si pro změnu vymyslela, že je to složité s uvedením na jednotlivé světové trhy. Nejnovější důvod je ale ještě zajímavější. A sám výrobce se od něj distancuje.

Se zprávou přišly zahraniční servery Automotive News Europe a Road & Track Magazine. Podle nich za vším stojí fakt, že Giulia nezvládá interní crashtesty. To by mohlo znamenat obrovský problém, protože se údajně musí přepracovat celá deformační struktura karoserie. Neúspěch se týká všech typů zkoušek, které obnášejí náraz zepředu, z boku i zezadu.

Podle Alfy Romeo je však celá zpráva nesmysl a tato tvrzení jsou velmi nepřesná. 

Pravý důvod dalšího odsunutí prodeje ale vedení značky komentovat nechtělo. V neprospěch Alfy momentálně hovoří i to, že informace o špatných výsledcích v nárazových testech pocházejí přímo od dodavatelů koncernu FCA.

Nahoru

Komentáře

Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: