Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Autohit
Chci inzerovat
Vydáváme
magazíny

Facelift Škody Fabia by mohl vypadat možná právě takhle

Koncept

06.02.2016

Doslova nezadržitelně se blíží poměrně důležitý facelift současné Škody Octavie, jenže dřív nebo později se novější tváře dočká i Fabie. O ztvárnění její podoby se pokusil známý designér Theophilus Chin.

Letos na podzim totiž uběhnou přesně dva roky od premiéry v pořadí třetí generace oblíbeného českého hatchbacku. Podle popularity pak automobilky vždy zvolí, zda model omladit po třech nebo čtyřech letech.

Jelikož je však stávající Fabie víc než oblíbená a denně jich potkáme na silnicích nespočet, tříletá lhůta pro omlazení by u ní mohla být dost pravděpodobná. Současně s tím ale čekejme spíše mírné změny v oblasti vzhledu, po technické stránce by regenerační kůra mohla být už o poznání větší.

Při pohledu na přiložený snímek si můžete všimnout lehce větší masky chladiče. K té se přidávají v horní části zahnutá přední světla, která svým tvarem nepatrně odkazují na současný Superb.  

Někoho by jistě zajímal i pohled na záď, ale na ní Theo nezapracoval. Tak či tak, design současné generace Fabie není nudný a jeho budoucí vylepšení samotnému autu určitě prospěje.

Nahoru

Komentáře

Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: