Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Autohit
Chci inzerovat
Vydáváme
magazíny

Maserati Quattroporte po Eltonu Johnovi jde do aukce. Má najeto opravdu málo

News

03.02.2016

Letos 19. března půjde do aukce sportovní italský sedan Maserati Quattroporte z roku 2005. Ten má hned několik vyjímečných vlastností, které vám podrobně představíme.

Asi nejpodstatnější informací je to, že vůz původně vlastnil britský zpěvák a skladatel Sir Elton John. Už jen díky tomu se jedná o celkem neobyčejné Quattroporte v zeleném laku Verde s velkorysou příplatkovou výbavou.

Ta obsahuje například zadní zábavní systém s DVD přehrávačem a obrazovkou. K němu patří i dvojice sluchátek, CD měnič, dálkové ovládání systému a přípojka na herní konzoli.

Společně s autem dostane jeden šťastlivec i originální uvítací dopis od výrobce a kartu Servizio Lifestyle Maserati s 24 hodinovou servisní podporou. Nechybějí ani kožené řidičské rukavice, kožené pouzdro na klíče a sada nářadí.

V interiéru samozřejmě nechybí dostatečná dávka luxusu. Najdeme v něm světlé kožené čalounění sedadel a taktéž dekory z pravého růžového dřeva.

Prodávaný kousek je poháněn 4,2litrovým osmiválcem o výkonu 400 koní, který je spojen s automatickou šestistupňovou převodovkou. Velkým lákadlem je i celkový nájezd pouhých 45,061 kilometrů.

Podle aukční síně prošlo Quattroporte nedávným kompletním servisem a při pohledu na přiložené snímky je patrná i velká péče o jeho lak karoserie.

Nahoru

Komentáře

Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: