Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Autohit
Chci inzerovat
Vydáváme
magazíny

První SUV od Seatu prozradilo svou podobu

Představení

03.02.2016

Na letošním ročníku autosalonu v Ženevě se pravděpodobně ukáže první SUV od značky Seat. My vám dnes přinášíme jeho sériovou podobu.

Bude se jednat o konkurenta české Škody Yeti a podoba prvního španělského SUV byla zveřejněna tak trošku nedopatřením. Za vše může vyfocený snímek jeho infotainmentu, kde se v kartě vozu objevuje i jeho samotná podoba.

Nový přírůstek do rodiny Seatů se chlubý ostrými hranami karoserie, k nimž přidává i vyšší světlou výšku. Automobil stojí na podvozkové plaftormě MQB a jeho výsledné rozměry činí 4363 mm na délku, 1841 mm na šířku a 1600 mm do výšky. 

Zatím není úplně jasné, jakou jmenovku automobil dostane. Spekuluje se o názvech Ateca, Aran nebo Igna. V základní konfiguraci každopádně přijde s pohonem přední nápravy a až ve vyšších verzích se objeví pohon všech kol.

V nabídce motorizací se počítá s přeplňovanými motory o objemu 1.4 a 1,8 litru. Z nabídky naftových jednotek máme počítat s klasickým dvoulitrem s výkony 150 a 190 koní. V závislosti na volbě motoru bude dostupná šestistupňová manuální či automatická převodovka DSG.

Nahoru

Komentáře

Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: