Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Autohit
Chci inzerovat
Vydáváme
magazíny

Mercedes-Benz V 200 CDI Black Crystal: Luxusem nabité véčko od Larte Design

News

01.02.2016

Zaběhla tunerská společnost Larte Design představila svůj další projekt. Jde o dokonale přepracovaný Mercedes-Benz třídy V.

Německá dodávka se nyní může směle rovnat těm nejluxusnějším soukromým tryskáčům. Že je to přehnané? Myslíme si, že nikoliv.

Strop véčka je nově čalouněn Alcantarou, v interiéru přibyla rozměrná elektricky vyhřívaná kožená sedadla, závěsy v oknech a také dekory z pravého dřeva.

Je vám to málo? Pokud ano, tak by jste měli vědět, že v kabině tohoto Mercedesu nechybí ani výklopné stolečky, lednička, trezor, elektricky ovládaná přepážka oddělující prostor řidiče od zbytku posádky a nebo výsuvná plazmová televize.

A co se vlastně skrývá pod kapotou tohoto luxusem nabitého klenotu? V základu je vůz osazen vznětovým čtyřválcem 200 CDI o objemu 2,1 litru s výkonem 100 kW a točivým momentem 330 Nm. Zvolit lze ale také verzi s výkonem 120 nebo 140 kW.

O případné cenovce vozu se úpravce nezmiňuje, ale kdo by měl zájem, může si jej osobně prohlédnout na letošním autosalonu v Ženevě.

Nahoru

Komentáře

Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: