Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Autohit
Chci inzerovat
Vydáváme
magazíny

Video: Prodejna aut v KLDR nabízí naprosto neznámé modely

News

21.01.2016

Severní Korea není zrovna automobilovou velmocí, přesto má vlastní automobilku. V jejím showroomu se vyskytují naprosto neznámé typy aut, jak dokládá následující video.

Autor:RedakceFoto:

EqSODQMTvBU

KLDR je uzavřená země, přesto přijímá turisty, kterým nabízí pečlivě organizovanou prohlídku tamních pamětihodností. Jednomu z návštěvníků této asijské země se poštěstilo navštívit prodejnu nových aut a pořídit video s vystavenými modely.

Prodejna patří pod místní značku Pyeonghwa Motors. Ta dle svého oficiálního webu nabízí celkem devět modelů – od lokální verze Fiatu Siena, která se jmenuje Hwiparam, přes sedany čínské značky Brilliance (místní modely Hwiparam II a Hwiparam III), off-road Ppoggugi, SUV Ppoggugi 4WD, které připomíná starší Kiu Sorento s přídí z Hyundaie Santa Fe, až po limuzínu Junma. Ta je identická s jihokorejským Daewoo Chairman.

Na videu je mimo jiné zajímavá skutečnost, že nezachycuje žádný z výše jmenovaných modelů, jejichž vyobrazení bohužel nejsou mimo oficiální web automobilky k dispozici. Showroom je zato plný jiných aut, která jsou ale také opatřena logem Pyeonghwa Motors. V jednom případě by se mělo jednat o málo známý přeznačený čínský vůz Changfeng Leopard Q6, u ostatních aut se dá o jejich původu jedině spekulovat.

Nahoru

Komentáře

Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: